8.9.08

LASTE MÕTTED PÄRAST ESIMEST KOOLINÄDALAT

Nüüd teises klassis käin,
käed-jalad tööd on täis.
Klass on rahulikum nüüd,
kuid palju suurem on mu püüd.
Klassi uksel naerunägu,
enne tunde hõikab kägu:
Kas ajad teil o koos,
kas kodus õpitud on hoos?
Kui vaas läks ümber klassis,
siis Jaanus koristada rassis.
Pille Riin

Mulle meeldib koolis käia. Eriti toredad on minu õpetaja ja klassikaaslased. Minu lemmikud tunnid on kunst ja eesti keel.
Kirke

Enam pole kodus igav, sest nüüd saab koolis käia. Seal on lõbus ja põnev, sest seal saab mängida ja koolis on põnev koolikell.
Andres

Koolis pole üldse igav õppida. Mulle meeldib koolis väga. Saan sõpradega mängida ja klass on rahulikum, sest mõned läksid teise klassi. Mina ei läinud. Mulle meeldib meie klass. Lapsed on head ja tublid.
Khirsten Terese

Mina ootasin oma teist õppeaastat. Ja tahtsin ka oma klassikaalasi näha. Mulle meeldib õppida ja koolis käia. Mulle meeldib minu õpetaja, tema ei anna palju tööd.
Mari-Liis

Esimesel koolipäeval oli mul nii hea meel. Teistel koolipäevadel oli mul natuke raske. Nüüd on parem koolis käia, sest klassis on natuke vähem lapsi.
Ottar

Jälle sai kooli tulla ja tarkust pähe tuupima hakata. Hea on vaadata 1. klassi lapsi, sest kui ma neid vaatan on uhke tunne – olen suurem. Enam ei ole kodus nii igav, nüüd on kool jälle peal. Klass on päris rahulik, sest nüüd on vähem lapsi. Koolis on lahe käia.
Kristel

Uhked tunde koolist. Reedel on klaveritund. Nüüd hakkavad kooliüritused pihta. Sügis on veel kaua aega Eestis. Kuid ma pean veel läbi sügise ja talve koolis käima.
Anna Elisabeth

Kui suvelt tagasi tulin, olin rõõmus, kuna olen 2. klassis. Nüüd olen suur ja tark, mul on uhke tunne. Mul oli nii nii nii suur ootus. Nüüd on klassis vähem lapsi ja palju palju rahulikum.
Lydia

Kurb, et Reili ära läks. Rõõmus olen, et koolis olen. Klass on rahulikum. Tore on 2. klassis olla.
Kristi

Minu esimene koolinädal algas aktusega. Tore oli jälle näha oma vanu sõpru. Saime uued vihikud ja raamatud. Sellel aastal on meil klassis vähem.
Krislin

Meie klass on vaikseks jäänud, sest 6 last läks meie klassist ära. Nüüd tuli mul palju sõpru 1. klassidesse. Sel aastal on meil ilusad pildid õpikutel ja värvid kirevad ka. Ma tunnen natuke uhkust ka, et ma 2. klassis olen. Nüüd pean igal hommikul jälle vara üles ärkama.
Mirell

2. klassis on vähem õpilasi. Vähem on ka pinke. Tunde on seevastu rohkem. Vahetunnis on ikka sama lõbus.
Georg

Uhke tunne, saan jälle targemaks. Kool on lahe, aga suvi ka, sest mul oli sünnipäev. Kolmapäeva oli naljakas, sest me Liisiga rääkisime nalju. Lahedad vihikud ka.
Kattri Ann

Nüüd kui klassis on vähem lapsi, on palju rahulikum. Kodus on ka rohkem teha.
Gert

Esimesel koolipäeval oli minnes natuke hirm. Koju tulles oli parem tuju. Järgmisel päeval oli julgust rohkem. Hea oli näha oma vanu sõpru. Koolis on tore käia.
Jaanus

Kurb oli, et Kaarel läks teise kooli. Mulle meeldib matemaatika. Ka eesti keel on hea. Mu sõbrad on Jaanus, Georg, Ottar, Heinz ja Tormi.
Germo

* Kuna eelmisel aastal oli meid kaks suurt paralleelklassi, siis sellel aastal moodustati kolmas väiksem paralleelklass juurde ning me klassid on nüüd õpilaste arvu poolest väiksemad. Õpetajatel ka kergem :)

Kommentaare ei ole: